TR EN AR

Biz Sizi Arayalım

Form başarıyla gönderildi. En kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır. İyi günler dileriz.

Casablu’da her an, bambaşka bir yaşam

Sizi, bir şiirin içinde, İstanbul’un mavi gözlerinin altında huzurlu bir yaşama davet ediyoruz. Sabah gün ışıkları, maviliğin üzerinden okşarken rüyalarınızı, ilk dizeleri de mırıldayacak size huzura dair. Pencereden giren güneş; siz mutfakta günün ilk öğününe hazırlanırken eşlik edecek size. Sevdiklerinizle, salonunuzda en mutlu anlarınızın keyfini çıkarırken; dansına ortak olacaksınız kalbinizi ısıtan bu tatlı ve huzurlu melodinin. Pencereleriniz güzel bir tablo İstanbul’a ve maviye dair. Gözleriniz değdiğinde bu eşsiz tabloya. Bakışlarınız okşayacak mavinin kalbini. Adeta bir müzede gezer gibi.

Her pencere bir tablo, her an bir dize maviye dair.

Gün ışığı yerini, yakamoz parıltılarına ve ay ışığının başınıza usulca kondurduğu hareye bırakırken, en mutlu düşler yatağınızda; başucunuzda alacaklar soluğu. Usulca serilip geceye mutluluktan bir buket bırakacaklar geriye.

Teras ve bahçenizde, gözlerinizde yakamoz ışıltısı.”

Bir an için görmek yetmeyecek; soluğunuzda İstanbul’u ve maviyi hissetmek isteyeceksiniz. Onlarla nefes almak. Sizin için her dairemizde güzel bir balkon; ayrıca teras ve bahçe opsiyonları içeren daireler tasarladık.

Gecesi ayrı, gündüzü ayrı bir hikaye…

Balkonunuzda, bahçenizde veya terasınızda, gözleriniz İstanbul’un gözlerinde; İstanbul’un gözleri sizin gözlerinizde, ufuk çizgisinde dans eden ışıkların büyüsüne şahitlik edeceksiniz. Gecesi ayrı, gündüzü ayrı bir hikaye anlatan bu mucizenin baş rolü, siz ve sevdikleriniz olacak. Siz anlatacaksınız İstanbul dinleyecek; İstanbul anlatacak siz dinleyeceksiniz.

Gündoğumundan gün batımına, bitmeyen imkanlar Casablu’da.

Gerek mimari tasarımı gerek peyzaj düzenlemesi ve süs havuzları ile güzelliğine güzellik katan Casablu; kapalı havuz, fitness salonu, sauna, hamam, otopark, çocuk oyun alanları ve güvenlik gibi birçok özelliği bünyesinde barındırmakta. Ne zaman ki her sabah doğan güneş gibi yeniden doğmak, tazelenmek istediniz. Casablu’da, sizi günün getirdiği tüm stresten arındıracak ve sizi yeni güne hazırlayacak birçok olanak bekliyor olacak.

Gökyüzünde süzülen bir kuş gibi.

Kapalı havuzda başka bir mavi karşılayacak sizi. Tüm yükünüzü alacak omuzlarınızdan. Siz keyif ve huzur içinde süzülürken havuzda; tıpkı mavi gökyüzünde süzülen bir kuş gibi. Fitness salonu, sauna ve hamam da ayrı ayrı birer dize bu şiirde. Her birinde huzura ve mutluluğa dair sözcükler saklı. Gökyüzünü süsleyen bulutlar gibi hafif ve huzurlu kılacaklar sizi.

Gecesi ayrı, gündüzü ayrı bir hikaye…

Çocuk oyun alanlarında, en değerli, en sevdiklerimizin sesleri. Bir ağacın dallarında cıvıldayan kuşlar misali. İşinize, okulunuza, küçük bir gezintiye veya alışverişe gidiş dönüşlerde aracınızı park edebileceğiniz bir otopark da mevcut Casablu’da. Nereye giderseniz gidin; döndüğünüzde her zaman sizi sevgiyle kucaklayabilecek bir şiir bizimkisi. Siz bu şiirin dizeleri arasında gezinirken, gözünüz arkada kalmasın diye güvenlik hizmeti de mevcut Casablu’da.

Tüm nehirler denize çıkar, tüm yollar Casablu’ya.

Form başarıyla gönderildi. En kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır. İyi günler dileriz.